Muži vyhráli v Nýdku, žáci se vydali do Milíkova, ale nehráli…

neděle 28.10.2018

Žáci Tošanovické Chechči ráno vyrazili autobusem do Milíkova, kterému po cestě vypověděla spojka, ale s velkým vypětím se nakonec do cíle (na jedničku) dostal. To ale ani nebylo potřeba, protože hrací plocha vypadala více jako bazén na vodní pólo a na to kluci neměli natrénováno. Zápas byl tedy odložen a náhradní autobus dopravil kluky zpět do Tošanovic, aby mohl vyměnit osazenstvo na muže a dopravit je na zápas do Nýdku.

V Nýdku bylo hřiště sice taky promočené, ale pršet přestalo a hrát se na něm dalo. Hostující fanoušci se tak v sychravém počasí museli zahřát nějakou tekutinou s vůní lesa z místního obchůdku, ležícím přímo u fotbalového hřiště, na kterou jim přispěli oba naši trenéři.
To na hřišti v první půli byli lépe zahřátí domácí borci, měli více brankových příležitostí, ale aby mohli vyhrávat, museli by trefit z vyložených šancí hostující zařízení. A tak na konci poločasu (44.) přišel trest v podobě gólu Denise Judity do jejich sítě.
Ve druhé půli se už hrál vyrovnaný fotbal. V 57. minutě se podruhé prosadil Denis a hosté vedli o dva góly. Domácím se sice podařilo v minutě 76. snížit, ale vyrovnání nepřišlo, naopak se krásně s přispěním břevna trefil Kuba Lisník a rozhodl o odvozu tří bodů k nám na Chechču.

V posledním podzimním kole přivítáme v sobotu od 14 hodin na našem kolbišti předposlední družstvo tabulky z gorolské Vendryně.