Dorost ani žáci body z venku nevezou

so+ne 2.-3. 6. 2018

O víkendu odehrála naše mládež zápasy na hřištích soupeřů.

V sobotu zajížděli žáci na hřiště Janovic, kde prohráli 3:2. Nejmladší hráči Tošanek začali střílet góly až deset minut před koncem zápasu za stavu 3:0 pro domácí, ale dokázali snížit jen na rozdíl jediné branky. Za hosty skórovali  Martin Kovář (62.) a Tomáš Machander (66.).

Dorostenci v neděli v oslabené sestavě (chyběli Šimeček, Lisník, Michalík) a se zaskakujícím trenérem (díky Davide) zavítali do Bystřice nad Olší. S velkou bojovností naši zásluhou Ondry Danyše (22.) vedli po prvním poločase 1:0. V poločase druhém domácí otočili skóre ve svůj prospěch. Tošanovice ještě dokázaly v 79. minutě vyrovnat (Saša Kohut) ale hned za minutu, resp. za tři minuty Bystřice dvakrát skórovala a body tak zůstaly za Olzou. Po zápase byl náhradní trenér Grygar spokojený s předvedenou hrou našeho dorostu.

Muži, z důvodu většího množství zraněných hráčů a možnosti doplnit tým o dorostence, odehrají svůj víkendový zápas na Závadě (LOKO Petrovice B) až ve středu od 17 hodin.