Dorost: Bospor Bohumín – Chechča

Sobota 4. 11. 2017

Dorostenci k poslednímu podzimnímu zápasu zajížděli na půdu bohumínského Bosporu. První poločas se našim vůbec nevydařil a domácí se dostali do tříbrankového vedení.
Když na začátku druhé půle zvýšili na rozdíl čtyř branek, bylo o vítězi utkání prakticky rozhodnuto. Nakonec po dvou trefách Matěje Šimečka a po jedné od Kuby Lisníka a Danka Ryby si odvážíme prohru 6:4.
Dorostenci budou po podzimu figurovat na čtvrté pozici krajské soutěže.

Úsměvnou zajímavostí ke konci utkání bylo, když po střele domácího hráče asi tři metry vedle brány, vytáhl hlavní sudí svůj notýsek a začal si zapisovat sedmou branku domácích a až po upozornění trenéra hostů „Václava Orla“ zjistil, že balón vůbec netrefil zařízení ☺.
Závěrem je nutno ještě na dálku poděkovat celku mužů z Brumova za nalezení hodinek v šatně hostí a bohumínským funkcionářům za zavolání o nálezu.