DOROST Chechča-Frýdlant n/O 5:2 (2:1)

Chechča – 1.BFK Frýdlant nad Ostravicí 5:2 (2:1)
(středa 30.8.2017)

Naši dorostenci pokračují v krajské soutěži v úspěšném tažení. Tentokrát to odnesl beskydský celek z Frýdlantu nad Ostravicí. Začátek ale nezačal pro kluky z Tošanek dobře a po neproměněné tutovce z úvodu zápasu jsme inkasovali gólem Milara už ve 4. minutě zápasu my. Naši borci měli viditelnou převahu a v rozmezí mezi 13. a 17. minutou Mates Šimeček otočil poločasový výsledek v náš prospěch.
Na začátku druhé půle v 53. minutě přidal třetí gól Honza Mitrenga, na který hosté po dvou minutách ještě odpověděli snížením, když se po zemi trefil Indra. Od minuty 71. Chechča opět vedla o dvě branky, když završil svůj dnešní hattrick Matěj Šimeček. Poslední gól přidal pět minut před koncem utkání opět Honza Mitrenga a tím určil konečné skóre zápasu na 5:2.
Dorostenci jsou v tabulce na krásném třetím místě a bez ztráty bodu, stejně jako týmy Bystřice a Slavie Orlová, ale oba tyto celky mají odehrán jeden zápas navíc.
Branky: 13.+17.+71. Matěj Šimeček, 53.+85. Jan Mitrenga – 4.Milar, 55.Indra

Více fotek ve fotogalerii