DOROST – MFK Havířov B – Chechča 1:4 (1:3)

V nedělním letním odpoledni se naši dorostenci utkali se svými vrstevníky z havířovských Indiánů. První poločas, pod taktovkou trenérů Musálků (2x) a Svobody, nabídl mnoho šancí na obou stranách, když naši borci proměnili tři, ve 20. minutě otevřel skóre Matěj Šimeček, o jedenáct minut později ho následoval Kuba Lisník a o dalších deset minut dorážel do branky míč odražený od tyčky Honza Mitrenga. Domácí poté krásnou střelou z dvacetipěti metrů pod břevno snížili Onderkem na poločasových 1:3.

Ve druhé půli začali mladí Indiáni stále více naše kluky přehrávat, ale v devětapadesáté minutě zvýšil po krásném sólu snad přes šest hráčů Honza Mitrenga na 1:4 a sklidil potlesk jak hostujících, tak i domácích diváků. Na konci zápasu i díky tropickému počasí docházely našim dorostencům síly, brali je křeče do nohou, ale výsledek si již s vypětím posledních sil pohlídali.

V tabulce jsou naši kluci bez ztráty bodu na krásném třetím místě. Již ve středu je doma od 17. hodin čeká těžké utkání proti Frýdlantu nad Ostravicí a hned v sobotu další zápas, tentokrát proti hochům od elektrárenských komínů z Dětmarovic.

MFK Havířov B – TJ Tošanovice 1:4 (1:3)
Branky: 43.Onderek – 20. Šimeček Matěj, 31. Lisník Jakub, 41. + 59. Mitrenga Jan

Více fotek ze zápasu na Indiánech ve fotogalerii