DOROST: Starý Jičín-Chechča 5:10 (4:3)

10.9.2017

Dorostenci v neděli nezahájili nejvzdálenější zápas vůbec dobře, soupeř jim takřka nepůjčil balón a už po 25. minutách se prohrávalo 3:0! Fanoušci Chechči, kterých se opět sešel slušný počet, spekulovali jestli to nejsou ještě dozvuky ze sobotních Dožínek. Postupně se však naši hoši dostávali do hry. Na první branku Saši Kohuta ještě domácí zareagovali a opět zvýšili na rozdíl tří branek, ale do poločasu se postaral dvěma góly Matěj Šimeček o snížení hrozivého stavu. Hned na úvod poločasu druhého Mates završil jeho už obvyklý hattrick po krásné přihrávce za obranu a samostatném úniku. V minutě 58. jsme šli poprvé do vedení zásluhou Filipa Martynka a pak už skóre jen narůstalo. V 64. minutě skóroval přímo z rohu Saša Kohut. 72. a 76 minuta patřila opět Matesovi, kdy se dočkal svého čtvrtého a pátého gólu. Domácí v 78. minutě snížili. Při dalším Matějovém úniku šest minut před koncem utkání do pokutového území byl náš hráč faulován a na penaltu se postavil Honza Mitrenga. Když už všichni čekali střelu z desítky do brány, přišla přihrávka a vyběhnuvší Saša Kohut překonal překvapeného domácího gólmana a taky se dočkal hattricku. Vytoužené desítky se hostující fanoušci dočkali v poslední minutě, kdy se trefil Honza Mitrenga. Ještě je nutné pochválit gólmana Chechči Martina Kaňoka, který se předvedl několika skvělými zákroky.
Jestli vítězné tažení našich dorostenců bude dále pokračovat se můžete sami přesvědčit už tuto sobotu, kdy od 13:45 hodin přivítáme celek z města, které nás proslavilo výrobou Tatrovek.