Dorost + žáci na jedničku, muži už tradičně s debaklem!

sobota 28.4.2018

Muži v sobotním  zápase dostali opět bůra – 0:5 (0:3), tentokrát s těžkým soupeřem z nedalekých Smilovic.
Diváci se opět sešli ve slušném počtu (něco přes sto) a když si nepochutnali na dobrém fotbale domácích, tak si alespoň dopřáli výbornou zakarpatskou polévku Bograč, kterou nám přímo na hřišti připravila šéfkuchařka Ina z Užhorodu.
Ještě bude těžký závěr soutěže a její záchrana. Příští zápas hrajeme na půdě zachraňujícího se Hnojníka, kde se bude hrát prakticky o 6 bodů!

Žáci s přehledem porazili v derby zápase spojený celek Vojkovice/Dobratice 7:1 (4:0), když se hattrickem prosadil Tomáš Machander.

Dorost také doma nezaváhal a s přehledem si poradil se Starým Městem – 4:1 (2:0). I v tomto zápase byl vidět hattrick zásluhou Matese Šimečka.