Dorostenci zahájili jaro na „umělce“ v Těšíně výhrou nad havířovskými Indiány

sobota 31.3.2018

Dorostenci odehráli svůj první jarní „domácí“ zápas na umělé trávě sportovního areálu v Českém Těšíně s celkem MFK Havířov B.
Z úvodu zápasu jsme si vytvořili několik slibný šancí, ale branka z toho nebyla.
V jedenácté minutě se náš celek sice ujal vedení po přímém kopu z rohu šestnáctky a hlavičce Matese Šimečka, ale o tři minuty později havířovští Indiáni vyrovnali z totožného přímého kopu, s tím rozdílem, že tentokrát šel míč rovnou do brány. Po několika nepřesnostech na našich kopačkách hosté po rohovém kopu skóre otočili a do konce poločasu ještě přidali jednu branku na vrch.
Ve druhém poločase se hra kluků od Chechlůvky po kontaktním gólu z padesáté minuty zlepšila. V minutě 72. srovnal skóre Saša Kohut, aby o čtyři minuty později dokonal obrat ve skóre svým druhým gólem Matěj Šimeček.
Děkujeme našim klukům za bojovnost a získání prvních jarních tří bodů

TJ „Chechča“ Tošanovice – MFK „Indiáni“ Havířov B 4:3 (1:3)
hráno na UT v Českém Těšíně
góly domácích: Šimeček 2, Kohut, Mitrenga