Jaro jsme zahájili debaklem od Hnojníka…

První jarní zápas v sousedním Hnojníku se nám vůbec nevydařil a odvážíme si z něj šestigólový příděl.
Už v šesté minutě jsme mohli jít do vedení, ale příležitost v podobě pokutového kopu jsme promrhali a rozvlnili jen síť za brankou. Domácí ihned trestali a takřka z protiútoku se ujali vedení, které ještě v 19. minutě potvrdili. Domácí nám dali podruhé možnost kopat ve 30. minutě penaltu, kterou už Mates Šimeček s přehledem proměnil. Nato už pomalu začal úřadovat domácí hráč Karel Maceček, který v minutě 34. zvýšil na 3:1, na což jsme ještě zareagovali snížením z „Píšťalkové“ kopačky “ (38.), tím byl výsledek poločasu stanoven na 3:2.
V poločase druhém se v 51. minutě poroučel za druhé napomenutí do šaten „Kovy“ a domácím se tak otevřel prostor pro pokračování brankostroje domácího Macečka, který nás nešetřil a ještě třikrát (53.,79.,87.) nechal lovit kulatý nesmysl z našeho zařízení.
Zápas který sledovala necelá stovka diváků nám nevyšel podle představ, ale doufejme, že se kluci dají za týden do psychické pohody a spraví si chuť na béčku mužstva ze Závady.