Muži doma nezaváhali a poradili si z Dolní Lutyní, žáci nestačili na vedoucí Raškovice…už ve středu opět doma – dohrávka s Nýdkem!

SOBOTA 14.4.2018

V sobotu se na domácí půdě představili naše nejmladší naděje proti Raškovicím a muži se utkali s celkem Dolní Lutyně. Dorostenci měli tentokrát volno, protože družstvo ze Starého Jičína se odhlásilo z mistrovské soutěže.

Sobotní slunečné odpoledne přilákalo do sportovního areálu na Chechči slušnou návštěvu pořadateli napočítáno 110 diváků, rozhodčí do zápisu napočítali a zapsali 50?. Diváci prahli nejen po čepovaném pivečku a vařených klobásách, ale hlavně po zhlédnutí fotbalového utkání našich borců proti celku z horních pater tabulky. Utkání to bylo vcelku vyrovnané, v prvním poločase se diváci gólu ani na jedné straně nedočkali. Do druhého poločasu nastoupili domácí se dvěma změnami v sestavě, když trenér Chechči poslal na hřiště „Maďara“ a hlavně nejlepšího střelce z dorostu Matěje Šimečka. Ten slíbil předsedovi klubu, že se bude snažit, aby dnes zůstaly všechny body v Tošanovicích a hned po dvou minutách otevřel skóre zápasu. Když v 72. minutě zvýšil na rozdíl dvou branek, zdálo se, že se utkání v klidu dohraje, ale hosté se ještě nemínili vzdát. Po dvou minutách hráči Dolní Lutyně snížili na 2:1 a pustili se do dobývání branky domácích. To se jim však, k radosti domácích fanoušků, již nepodařilo a tři body si do tabulky připsali v Tošanovicích.

Chechča – Dolní Lutyně 2:1 (0:0)
Branky domácích: 47. a 72. Šimeček
Diváci: 110 (50 dle zápisu rozhodčích)

Už ve středu se muži představí opět doma, když od 17 hodin přivítají v dohrávce celek z gorolie Sokol Nýdek.

V dopoledních hodinách odehráli své utkání žáci proti lídrovi soutěže  z Raškovic. Zápas nabídl zajímavé utkání vyrovnaných celků v kterém šli domácí v 33. minutě do vedení. Ještě do poločasu stihli hosté vyrovnat a během devíti minut druhé půle skóre navýšit už na 4:1. Naši mladí se rozhodli ještě utkání zdramatizovat a v padesáté a padesáté první minutě snížili na rozdíl jediné branky. Rozhodnutí přišlo až tři minuty před koncem, když Rašovičtí skórovali po páté a tím dali výsledku konečnou podobu.

Chechča – Raškovice 3:5 (1:1)
Branky domácích: 33. a 50 Kovář, 51. Chýlek