MUŽI: Inter Petrovice – Chechča

Neděle 5. 11. 2017

Muži se před 53 diváky, z toho osmi tošanovickými, představili na hřišti Interu Petrovice.
Ve 22. minutě jsme se po gólu Jardy Dobiáše ujali vedení 0:1. Šancí přibývalo na obou stranách, ale gólmani drželi oba celky.
Jenže na začátku druhého poločasu dokázali  domácí během dvou minut skóre otočit. V minutě 68. poslal trenér na hřiště dorostence Kubu Lisníka a ten se mu o šest minut později odměnil nádhernou vyrovnávací brankou přímo z voleje. Jeho otec hned věděl, co ho čeká po příjezdu na tošanovický motel. Nerozhodný stav  ale nevydržel dlouho, hosté se do dvou minut po našich menších chybičkách opět dostali do vedení, které ještě dokázali navýšit na konečných 5:2.

Po podzimní část sezóny skončili muži s devatenácti body na sedmém místě v tabulce 1.B třídy.