Muži neuspěli ani na Závadě

středa 6.6.

Muži tošanovické Chechči zajížděli k odloženému zápasu Na Závadu, západní části Petrovic u Karviné, se snahou se poprat o body s béčkem Lokomotivy a zajistit si tak dvě kola před koncem záchranu v 1.B třídě.
Forma našeho mužstva před koncem sezóny optimální není, malý kádr se při několika zraněních podepsat na účasti v zápasech, mužstvo opět doplnili dorostenci (za to jim patří velké dík) a tak jsme zase obdrželi debakl, tentokrát ještě přijatelných 5:1.
O jedinou branku našich barev (na 4:1) se postaral Denis Judita s dobrých 60 metrů dokonale překvapil domácího gólmana, který na míč nedosáhl a ten zapadl těsně pod břevno.

Grafické znázornění jediného světlého momentu tošanovické Chechči

Již tuto sobotu hostíme celek z Raškovic a upřímně řečeno, s naší formou body moc neočekáváme, i když…
Se záchranou nám může, v případě naší sobotní porážky, pomoct celek Lučiny, který by si při výhře doma nad Václavovicemi pojistil první místo v tabulce a tím i postup do 1.A třídy, boj o dvě sestupová místa by se tím zúžil na tři týmy (Doubrava, Inter, Václavovice) a nás by tím zachránil. V opačném případě by se pravděpodobně rozhodovalo až v posledním kole kdy se utkáme doma s celkem Interu Petrovice,  kdy by tento zápas i mohl být přímým soubojem o druhou sestupovou příčku.