Muži odjeli z Řepišť s desítkou, dorost nestačil na Orlovou, jen žáci opět zářili!

so+ne 19+20.5.

O uplynulém víkendu lze pochválit jen družstvo nejmladších reprezentantů Tošanovických obcí, kteří si s přehledem poradili s vrstevníky v Bašce a zvítězili vysoko 14:2.
Trenér Karel Kniezek po zápase: „…vyhráli jsme, byl to koncert, jsem na ně hrdý.“
Hrdí jsme na ně i my. Žáci mají tento víkend volný los a příští sobotu je čeká poslední zápas sezóny v Janovicích.

Hrdi ale nemůžeme být na celek mužů, který podlehl vysoko 10:1 domácím Řepištím, když o jediný gól Chechči se postaral v 87. minutě hráč hokejového AZetu Havířov Kuba Kotala (na 9:1).

Dorost odehrál v Orlové mač jen o desíti hráčích (!?) a nestačil na domácí Orlovou které podlehl 5:4. O góly Chechči se ve druhém poločase postaral 2x Kuba Lisník a po jednom gólu vsítili Mates Šimeček s Radkem Seberou.