MUŽI – OKRESNÍ POHÁR: Chechča – FK Staříč 1:2 (1:1) – první zápas 0:2

středa 18.10.2017

Ani odvetné utkání finále okresního poháru naši muži nezvládli a podlehli soupeři z bývalé hornické obce 1:2.
Zápas už od začátku ovlivnil pokutový kop za držení ve velkém vápně a hosté z okresního přeboru se ujali vedení 0:1, což znamenalo, že jsme již prohrávali 0:3. Naši chlapi se snažili vystřelit na branku, ale všechny střely buď byly zablokovány obránci, nebo trefovali hostujícího gólmana. Vyrovnat se podařilo až Tomáši Světlíkovi pět minut před koncem poločasu krásným obloučkem přes vyběhnuvšího brankáře.
Ve druhé půli dobývání branky Staříče pokračovalo, ale kýžených dvou gólů na vyrovnání skóre se padesátka diváků nedočkala a navíc v poslední minutě jsme inkasovali branku do naší sítě a to hosté dohrávali zápas v deseti za druhou žlutou kartu.

Gratulujeme soupeři k získání okresního poháru

…více snímků z pohárového zápasu ve fotogalerii!