Muži opět s debaklem, dorost + žáci si vezou po bodu

sobota 21.4.2018

Muži už podruhé v tomto týdnu pomohli soupeři připsat si tři body a hlavně vylepšit si a nás skóre. Tentokrát jsme dostali šest gólů na hřišti posledních Václavovic. Během dvou zápasů  jich přibylo v naší síti jedenáct a mám obavy, že se projevuje „pravidelná a hojná“ účast na trénincích. Na zápase nebyl přítomen trenér, kterého zastupoval gólman Wlado a chyběli i někteří klíčoví hráči, oba naše góly vsítil „Jarda“ Dobiáš.
Sokol Václavovice – Chechča Tošanovice 6:2 (2:1)
Branky hostí: 9. a 60. Dobiáš
Diváci: 75

Dorostenci se rozešli v boji o třetí příčku v tabulce s celkem FC Kopřivnice smírně 3:3, když se o dvě branky v poločase prvním postaral Matěj Šimeček, z toho jedna z pokutového kopu za faul z boku, ve druhém poločase se trefil do zařízení Honza Mitrenga. Dorostenci zůstali na čtvrté příčce v tabulce, ale to se může změnit už toto úterý, když cestují k dohrávce odloženého zápasu do Fryčovic (17:00).
FC Kopřivnice – Chechča Tošanovice 3:3 (2:2)
Branky hostí: 24. a 34.(pen) Šimeček, 65. Mitrenga
Diváci: 30

Žáci zajížděli do Čeladné, od které naši nejmladší dostali na podzim doma 17 branek. Tentokrát bylo utkání vyrovnané a vyrovnané bylo i skóre po závěrečném hvizdu sudího. O branky v síti domácích se v prvním poločase postaral Tomáš Machander, ve druhém Dominik Fober.
Čeladná – Chechča Tošanovice/Hnojník 2:2 (1:1)
Branky hostí: 23. Machander, 69. Fober
Diváci: 20