Muži poprvé prohráli, žáci opět na výbornou…

neděle 9.9.2018

Žáci se poprvé představili před domácími příznivci a rodiči, kterých dorazilo podpořit náš potěr okolo padesáti, a vytvořili klukům skvělou atmosféru. Za to se jim mladí odvděčili parádní kopanou, kterou si po zápase pochvaloval i trenér Karel Kniezek. Po prvním poločase vedli nad hostujícím mužstvem z Mostů u Jablunkova 2:0, když za domácí skórovali Tomáš Machander (13.) s Honzou Sabelou (34.). Druhý poločas už byl v jasné režii domácích a další branky přidali Jindra Trněný (47.), Aleš Bulawa (53.), Martin Kovář (57.), Vojta Pytlík (62.) a podruhé se v zápase trefil do sítě Honza Sabela (52.).
Soutěž mají kluci rozehranou skvěle, ale hned ve středu je čeká soupeř z Vendryně, který má taky dvě výhry z prvních dvou zápasů, takže to bude přímý souboj o čelo tabulky.
Po zápase čekalo na kluky malé občerstvení, které bylo náhradou za odložené zakončení minulé sezóny. Hráčům poděkovali postupně trenér mužů Roman Šimánek, starosta Horních Tošanovic Petr Martiňák, předseda TJ Tomáš Bělík a v neposlední řadě trenér Karel Kniezek, který měl nechystány drobné odměny pro nejúspěšnější hráče.

Muži přivítali celek z Věřňovic a poprvé v sezóně okusili hořkou chuť porážky.
Na utkání přišla krásná návštěva 135 diváků, včetně několika příznivců hostů.
Již osmé minutě zápasu rozhodčí odpískal pokutový kop proti hostům, když byl v malém pokutovém území zfaulován Jarda Dobiáš a penaltu proměnil Denis Judita. Hostům se podařilo vyrovnat v minutě 24., aby se domácí dostali v minutě 32. opět do vedení. Krásnou přihrávku po zemi z levé strany poslal do sítě Kovy. Na konci poločasu se ke smůle našich borců podařilo hostům opět skóre srovnat.
V poločase druhém byli Věřňovice lepším týmem, brankami z 57. a 64. minuty otočili skóre ve svůj prospěch a body si z Tošanovic odvezli.

Na další zápasy, muži v sobotu v Mostech a žáci v neděli v Návsí, je vypraven autobus!