MUŽI – Sokol Nýdek – Chechča 2:3 (1:2)

Neděle 27.8.2017

Nedělní odpoledne na gorolii přilákalo poměrně hodně diváků, podle mě více než nahlášených sto, fotbalové utkání domácího Sokolu Nýdek s našimi borci od Chechlůvky. Na utkání dorazila auty i slušná skupinka z Tošanovic.

První půle byla plná samostatných úniků proti domácímu gólmanovi, ale gólu se ve 14. minutě jako první dočkali střelou z přímého kopu hráči Nýdku. Další únik Ondry Boráně ve 27. minutě vypadal, že bude opět bez gólové koncovky, ale krásnou přihrávkou nakonec našel Míšu Dobiáše a bylo srovnáno. Čtyři minuty před koncem poločasu se po rohovém kopu na malém vápně míč vznesl snad dvacet metrů do oblak a padající balón trefil přesně z voleje do brány Radek Papřok. Nádherný gól.

V půli druhé zlepšující se domácí srovnali skóre brankou Konderly ve 63. minutě, ale o čtrnáct minut později podruhé trefil bránu Nýdku Míša Dobiáš a upravil skóre v náš prospěch. V nervózním závěru, jak na hřišti, kde padlo několik žlutých a mohlo se asi na obou stranách i červenat, tak na lavičkách okolo hřiště, již gól nepadl a všechny body si tedy vezeme do Tošanek.

Muži jsou po třech zápasech na šesté pozici a v sobotu v 16:30 hodin přivítáme celek od bývalé šachty František (důl prezident Gottwald) z Horní Suché.

Sokol Nýdek – TJ Tošanovice 2:3 (1:2)
Branky: 14.Tlacháč, 63.Konderla – 27.+77.Michal Dobiáš, 41.Radek Papřok

Více fotek ze zápasu v Nýdku ve fotogalerii