Muži těsně prohráli derby, mládež si zastřílela

sobota+neděle 5.-6.5.

V derby zápase v nedalekém Hnojníku byli šťastnější domácí a z vyrovnaného zápasu si připisují tři body.
Hráči Sokola Hnojník otevřeli skóre ve 21. minutě. O jedenáct minut později vyrovnal za Tošanovice po odrazu od břevna a krásném voleji Honza Mitrenga.
V poločase druhém šli domácí opět do vedení, ale tentokrát těsný náskok udrželi, i když bylo hodně příležitostí hostů vyrovnat, ale šance na zvýšení skóre měli i Hnojničtí.
Na tribunách se sešla slušná návštěva okolo stovky diváků, přičemž z Tošanek jich dorazila necelá šedesátka.
Sokol Hnojník – Chechča Tošanovice 2:1 (1:1)
Branky hostů: 32. Mitrenga
Diváci: 70 – dle zápisu rozhodčího

Žáci si v sobotním dopoledni otevřeli střelnici u posledního celku v tabulce Sedliště/Lučina, když domácí gólman lovil míč ze sítě dvacetkrát.
Sedm branek vstřelil Martin Kovář, pět Tomáš Machander, čtyři  Dominik Fober, tři Andrzej Chýlek a jednou se trefil Adam Guziur.
Sedliště/Lučina – Chechča Tošanovice/Hnojník 2:20 (2:9)
Diváci: 25

Dorostenci v neděli vyhráli na půdě Horního Žukova. Hattrickem se opět blýskl hráč s Ronaldovým číslem 7.
Horní Žukov – Chechča Tošanovice 2:5 (0:3)
Branky hostů: 22. 29. 71. Šimeček, 12. Kohut, 75. Danyš
Diváci: 66