Muži v úterní dohrávce v Doubravě uspěli

úterý 1.5.2018

Za krásného prvomájového počasí zajížděli muži posíleni o tři dorostence k dohrávce 16. kola na půdu hornického mužstva z doubravy.
Ve 20. minutě se, po šancích na obou stranách hřiště z úvodu zápasu, trefil po nádherné přihrávce dorostence Matěje Šimečka do branky „Jarda“ Dobiáš. Domácí skóre srovnali v minutě 32., ale o pět minut později šly Tošanky zásluhou Denise Judity opět do vedení  a o poločasové přestávce svítilo skóre na tabuli v náš prospěch.
Po změně stran v 55. minutě domácí opět vyrovnali, aby za dvanáct minut Denis dostal Chechču zpátky do vedení. Domácí s přibývajícími minutami zvyšovali tlak na naší branku, ale z brejku se prosadili hosté a my vedli devět minut před koncem utkání rozdílem dvou branek. Tlak domácí Doubravy neustával, což vyústilo po chybě Tošanovické obrany ke snížení stavu, ale vyrovnání skóre se už naštěstí pro nás domácí nedočkali.
Z Doubravy si vezeme cenné vítězství a další dílek do skládačky k záchraně soutěže. Již tuto sobotu čeká Chechču, vždy vyostřený derby zápas, na půdě Hnojníka, který by nás mohl hodně přiblížit ke klidným vodám nad sestupovou propastí.

Poděkování trenéra Svobody po zápase na sociální síti: „Chlapi dneska super výkon, říkal jsem před zápasem, že když všichni na tom hřišti nechají všechno tak to vyjde. Ve čtvrtek trénink a v sobotu uděláme Hnojnik!“

Baník OKD Doubrava – TJ Chechča Tošanovice 3:4 (1:2)
Branky hostů: 37. a 68. Judita, 20. Dobiáš, 81. Šimeček
Diváci: 62 (cca 12 hostů)