Muži ve středeční dohrávce dostali „bůra“!

středa 18.4.2018

K odloženému středečnímu zápasu přicestovali na Chechču hráči z Nýdku. Na utkání se mezi padesáti diváky objevil i předseda okresního fotbalového svazu, ale naši hráči se mu nechtěli představit v dobrém světle a předvedli mu, jak se fotbal hrát nemá.
Začátek zápasu, ale vůbec nenasvědčoval tomu, že by mělo dojít k debaklu domácích. Hráči Tošanovic si vytvořili několik slibných šancí, které korunovali v 11. minutě gólem do sítě hráčů z „gorolie“,  krásným obloučkem překvapil hostujícího gólmana Denis Judita. Naše přesná hra skončila v minutě 16. kdy se hostům podařilo ze standartky srovnat skóre a na naše kopačky se začala lepit nervozita. Druhý poločas naši borci vůbec nezvládli a od 60. minuty začali hosté na hřišti vládnout a pomalu navyšovat skóre utkání na konečných 1:5!

TJ Chechča Tošanovice – Sokol Nýdek 1:5 (1:1)
Branka domácích: 11. Judita
Diváci: 50

V sobotu se muži představí od šestnácti hodin na půdě posledních Václavovic, kde budou chybět Denis s Kovym, ale naopak se k týmu přidají (a snad i posílí) tři hráči hokejového AZetu Havířov.
Dorost cestuje do města automobilů, kde se v 13:30 utká o třetí místo s celkem FC Kopřivnice a žáci se pojedou na zápas do Čeladné (začátek ve 12 hodin).
Od rána od 8:30 proběhne ve sportovním areálu na Chechlůvce sázení stromků (40 kavkazských jedlí) okolo hřiště v rámci programu nošovické automobilky Hyundai „Dobrý soused“.