Muži vyhráli v Mostech, žáci se vrátili bez bodu z Návsí…

so+ne 15-16.9.2018

Muži vyhráli v Mostech u Jablunkova 5:3.
Vítězství se ale nezrodilo jednoduše, už v osmé minutě, po chybě našeho obránce, se domácí ujali vedení v zápase. O tři minuty později Mates Šimeček vyrovnal a v minutě 35. Kuba Lisník skóre otočil. Poločas tak skončil 1:2 pro hosty.
V šesté minutě druhé půle pojistil vedení opět Metes a utkání se zdálo být rozhodnuté. Ale v minutě 56. se podařilo domácím skóre přiblížit na rozdíl jediné branky, aby o dvanáct minut později stav na hodinách srovnali. Na konec se rozhodl napravit svojí chybu z úvodu zápasu obránce Kelys a dostal Chechču opět do vedení. To nakonec ještě pojistil Kovy.

Žáci nedokázali bodovat na umělce v Návsí a po zvratech v utkání, když dokázal Jindra Trněný vedení 2:0 pro domácí góly z 35. a 48. minuty srovnat, tak nakonec šťastnější stejně byli chlapci od Jablunkova, a po vítězství 3:2 si body do tabulky připíší oni.