Po vítězství nad Sušany je Chechča už druhá…

neděle 26.8.

V nedělním odpoledni si naši fotbalisté poradili s mužstvem Deposu Horní Suchá, když dokázali, před pěknou návštěvou (110 diváků), vyhrát  v poměru 4:0 (2:0).
V prvním vyrovnaném poločase skóroval dvakrát Denis Judita (4.+20.). Ve druhém nejprve zvýšil Kovy krásným gólem v 79. minutě na 3:0, aby Denis tři minuty před koncem gólem z nařízené penalty završil hattrick.
Trenér Roman Šimánek po zápase hýřil spokojeností a poděkoval hráčům za předvedenou hru.

Naši muži jsou, zatím neporaženi na druhé příčce v tabulce 1.B třídy skupiny C, dva body za stoprocentně bodující Dolní Lutyní a jeden bod před sedmičkou pronásledovatelů.

Další zápas se hraje již tuto sobotu v Bohumínském Záblatí a na zápas klub vypravuje autobus, jak pro hráče, tak pro fanoušky…všichni jste srdečně zváni!