Podzim ukončili muži výhrou nad Vendryní

sobota 3.11.2018

Sobotní mlhavé a studené odpoledne přineslo další výhru Tošanovických fotbalistů. Tentokrát porazili celek z Vendryně, kdy v prvním poločase ještě hosté dokázali odpovědět na gól Matese Šimečka (1:1), ale v poločase druhém už skórovali je domácí  a to hned dvakrát (60. Jarda Dobiáš + 73. Honza Mitrenga)a upravili tak skóre na konečných 3:1.
Po zápase nejprve přišlo ještě v šatně vyhodnocení sezóny od starosty obce Horní Tošanovice, poté, už v klubovně od předsedy klubu, obou trenérů a kapitána, následovalo rozloučení s věrnými fanoušky, kteří náš celek po celou dobu podzimu podporovali a nakonec se hráči přesunuli do Frýdku-Místku, kde si mimo jiné zahráli bowling…
Po podzimu jsme tedy uhájili třetí příčku v tabulce a připsali si neskutečných 29 bodů, kdy jen jeden bod zaostáváme za první Horní Suchou a o skóre za druhou Dolní Lutyní.