Pozor – v závěru soutěží změny termínů zápasů!

V sobotu 2.6. od 10 hodin zakončí žáci úspěšnou sezonu (hlavně v jarní části) na hřišti v Janovicích.
V neděli 3.6. od 14 hodin hraje dorost na hřišti druhého celku v tabulce TJ Bystřice a pokusí se udržet třetí příčku před Kopřivnicí, která ztrácí jen bod a zajíždí k sobotnímu mači do Starého Města (10.), o dva body zaostávají Fryčovice, které jedou k derby zápasu do vedoucího Brušperku a Slavia Orlová, ta má o zápas navíc a toto kolo volný los.
Muži, po sobotním skvělém představení před domácím publikem (1:15), zajíždějí ve středu 6.6. na hřiště na Závadu , kde se od 17 hodin utkají s béčkem Petrovické Lokomotivy. Na poslední příčku v tabulce, kde figuruje Doubrava a která umožňuje sestup do okresu máme náskok tři kola před koncem soutěže už jen pouhých pět bodů!

V sobotu 9.6. se muži utkají od 17 hodin doma s Raškovicemi a v neděli 10.6. od 14:45 h přivítá dorost vrstevníky z Bohumína.

V posledním kole  sezóny 2017/2018 v sobotu 16.6. nejprve zavítá ve 14:30 h dorost na hřiště Frýdlantu a muži se od 17 hodin utkají v domácím zápase s momentálně předposledním celkem Inter Petrovice.