!!! POZOR !!! – ZMĚNY TERMÍNŮ ZÁPASŮ

Počasí o tomto víkendu fotbalu nepřálo, tak se většina zápasů jak v kraji, tak v okrese odložila. Po všelijakých dohadech na naši sociální upřesňujeme termíny odložených zápasů a hlavně termín pohárového zápasu, kdy ne naší vinou, ale vinou nedostatečné komunikace s okresním svazem byl již po třetí přesunut.

Žáci odehrají odložené utkání v Ostravici v pondělí 9.10. od 16 hodin.
Dorostenci odehrají odložený zápas ve Starém Městě ve středu 4.10 od 16 hodin.
Muži si den předem tj. v úterý 3.9. od 16 hodin odehrají zápas ve Smilovicích.
Finále okresního poháru doma se Staříčem se nakonec odehraje ve středu 18.10. od 15:30 hodin !!!
P.S. Vysvětlení přesouvání finále okresního přeboru: první termín (28.9.) určil svaz, ale nepřihlédl k už plánovanému zápasu Staříče. Na druhý termín (4.10) jsme reagovali my s tím, že v tomto termínu budeme hrát odložené zápasy a navrhli jsme svazu termín 11.10., který byl posunut svazem, námi z neznámých důvodů, ještě o týden později na 18.10. Tak snad už je to termín konečný.