SEZÓNA 2017/2018 JE ZA NÁMI…1.B třída zachráněna

Muži zakončili v sobotu sezónu s Petrovickým Interem.
Po prvním poločase, který moc líbivého fotbalu nepřinesl, jsme zaslouženě prohrávali 1:3, když o jedinou branku domácích se postaral Mates Šimeček (1:0).
Fotbal nevalné úrovně se hrál i poločase druhém, i když v našem celku přišlo zlepšení a kluci na hřišti i fanoušci okolo hřiště, kterých se sešlo něco přes osmdesát, cítili příležitost skóre otočit v náš prospěch. Vyrovnat se podařilo završeným hattrickem Matesovi, ale po hrubce v našem pokutovém území přišel trest v podobě gólu na 3:4.
Po zápase přišlo zhodnocení sezóny, která po celkem úspěšném podzimu (6. místo – 19 bodů) a hodně slabém jaře, kdy jsme získali pouhých pět bodů, dospěla k záchraně krajské soutěže. Poté následovalo malé občerstvení v podobě velkého selátka.

Dorostenci skončili na krásném šestém místě, i když je škoda posledních jarních výsledků, kdy mohlo být při troše štěstí umístění v tabulce ještě o maličko lepší.

Žáci nakonec skončili pátí, když především jaro bylo po fotbalové stránce velice uspokojivé.