Tentokrát nadělovala Chechča…

sobota 20.10.2018

Žáci v oslabené sestavě odehráli utkání proti celku z Oldřichovic. Utkání nakonec skončilo vítězstvím domácích v poměru 3:0, když se v první půli trefil Filip Molin a ve druhé přidali góly Martin Kovář s Adrianem Pastuszkem. Výsledek mohl být i vyšší, ale brankář hostů a jeho tři tyče byli proti.

Muži po minulotýdenním debaklu v Oldřichovicích přivítali celek Interu Petrovice. Zápas jsme měli v sychravém počasí, před 75 diváky, plně ve vlastní režii. Do poločasu se trefili postupně Denis Judita, Kuba Lisník a jedním gólem – vlastním přispěli také hosté. Ve druhé polovině utkání přidali góly Kovy s Danem Rybou a hattrickem přispěl během pěti minut (78.-83.) Mates Šimeček. Hosté ke konci zápasu skóre jen upravili na konečných 8:1 pro naše borce. V tabulce jsou muži stejně jako žáci na třetí pozici.

Příští neděli jedou muži do Nýdku a žáci zavítají do Milíkova. Na oba tyto zápasy pořádá Chechča autobusovou dopravu.