V sobotu plný počet bodů!

sobota 22.9.

Naši mladí fotbalisté dokázali přerušit čtyřiapadesáti ! zápasovou neporazitelnost žákovského celku z Vendryně!
Vítězství 1:3 se ale nerodilo lehce, neboť jsme po zaváhání našeho gólmana prohrávali od 18. minuty 1:0. Vyrovnat se nám podařilo po dorážce Martina Kováře v nastaveném čase vyrovnaného prvního poločasu.
Poločas druhý přinesl povětšinou převahu našeho celku, pokud se zrovna nehrála přehazovaná u středového kruhu, která byla korunována góly, kdy se nejprve trefil opět Martin Kovář (56.) a vítězství potvrdil Honza Sabela (59.). Na tribunce, zaplněné třiceti diváky, byla po zápase spokojenější šestičlenná skupinka hostujících fanoušků, která si vychutnala oslavy našich mladých nadějí.

Muži se představili stovce diváků v nových dresech a naopak utkání začali dobře, kdy se po brance Kovyho ve dvanácté minutě do vedení 1:0 dostali oni. Hosté ale hned po minutě dokázali vyrovnat a po chybách naší nevýrazné obrany utkání nejen otočit gólem z 16. minuty, ale v poslední minutě prvního poločasu i zvýšit vedení na rozdíl dvou branek.
Do druhého poločasu chlapci z Chechlůvky nastoupili s odhodláním něco ještě z výsledkem udělat. Hra se zpřesnila a po kontaktním gólu Matese Šimečka (57.) dokázal Denis Judity překlopit misku vah na naší stranu. Nejprve v minutě 67. stav utkání vyrovnal a o osm minut později otočil skóre v náš prospěch (4:3).

Tím byla završena úspěšná sobota pro oba naše celky. Ty se už tuhle sobotu představí na hřištích soupeřů, když nejprve v dopoledních hodinách cestují žáci autobusem do 15 kilometrů vzdálených Oldřichovic (odjezd v 8:45 h …místa je v autobuse dost, tak budeme rádi, když kluky podpoříte) a v odpoledních hodinách muži navštíví auty fotbalové kolbiště ve Václavovicích.