Z derby si Hnojník odvezl bůra

sobota 11.8.2018

Naši fotbalisté zahájili sezónu skvěle a hned na úvod nadělili v derby zápase sousednímu Hnojníku bůra.
Skóre otevřel ve 23. minutě Danek „Píšťalka“ Čuba krásnou, hostujícím obráncem hlavou nadzvednutou střelou pod horní konstrukci branky. Další gól přidal do poločasu Denis Judita. První poločas ale tak jednoznačně nevypadal a klidně to mohlo být 2:3, když nás podržela posila v bráně David Ryšánek. Ve dvacáté páté minutě si zranil koleno při špatném našlápnutí Tomáš Boráň, kterého v poli skvěle nahradila posila Jirka Hečko.
V poločase druhém se trefili do zařízení Jan „Kovy“ Kováč a velký bojovník Ahmad Batiha. Hosté poté zkorigovali skóre gólem z penalty za nastřelenou Ahmadovou ruku, ale Michal „Jarda“ Dobiáš přidal do sítě hostí ještě jeden gól a určil konečné skóre 5:1.
Nový domácí trenér Roman Šimánek po zápase mimo jiné řekl: „… z počátku to sice nebylo úplně ono, bylo vidět, že se kluci ještě sehrávají, ale i přes to jsem naprosto spokojený s předvedenou hrou.“