ŽÁCI: Chechča-Baška 0:9 (0:6) – DOROST: Chechča-Horní Žukov 4:0 (3:0) – MUŽI: Chechča-Hnojník 3:1 (2:0)

sobota 30.9.2017

Sobotní polojasné počasí bylo ideální pro návštěvu fotbalových utkání, poprvé doma bez deště, zápasy s celky z blízkého okolí…

Již dopoledne nastoupili žáci k utkání s Baškou. Zápas se našim mladým vůbec nevydařil, poprvé nedokázali ani jednou skórovat a utkáno nakonec skončilo vysokou porážkou 0:10.

Předzápas dorostenců přinesl vyrovnaný souboj, ve kterém nás podržel gólman Matouš Labuda a po gólech Filipa Martynka, Saši Kohuta, Matese Šimečka a Kuby Lisníka jsme si připsali za výhru 4:0 další tři body do tabulky ve které okupujeme druhou pozici.

Muži sehráli derby zápas se sousedním Hnojníkem a na utkání dorazila slušná návštěva – více než sto diváků.
První poločas byl vcelku vyrovnaný, ale góly padaly do sítě našeho soupeře. Nejprve se ve 23. minutě proměnil nařízený pokutový kop Karel Gebel a hned o tři minuty později skóroval po dorážce vlastní střely Radek Papřok.
Druhou půli soupeř zahájil aktivněji a hra se odvíjela povětšinou na naší půlce. Když už byla naše obrana překonána, tak vše zachraňoval gólman Vladek Pielesz. Ale i přes nápor hostů zvýšil pět minut před koncem na 3:0 Michal „Jarda“ Dobiáš. Hostům se podařilo v poslední minutě skóre zkorigovat na konečných 3:1. Co se hostům zkorigovat nepodařilo byly emoce. Po odchodu z hřiště proběhlo několik slovních urážek mezi oběma soupeři a následně byl jedním z hostujících hrdinů inzultován domácí pořadatel,  který se snažil oba soupeře oddělit…