ŽÁCI: Chechča-Janovice 2:5 (0:3), DOROST: Chechča-Slavia Orlová 3:2 (3:2), MUŽI: Chechča-Řepiště 2:2 (1:2)

sobota 14.10.2017

Žáci odehráli v sobotním dopoledni vcelku vyrovnanou partii s vedoucím mužstvem soutěže z Janovic. Body si ale odvážejí hosté, kdy proměňovali nabídnuté šance a po poločase vedli už 3:0. Ve druhé půli jsme sice konečně dvakrát skórovali, ale hosté nakonec zvítězili 2:5. Zajímavostí bylo, že za hostující mužstvo nastoupily i tři slečny.

Dorostenci se utkali s orlovskou Slávií a už po dvanácti minutách prohrávali 2:0. Do poločasu se nám podařilo díky trefám Honzy Mitrengy, Filipa Martynka a Saši Kohuta vyrovnat. Ve druhé půli už branka nepadla a tak utkání skončilo našim vítězstvím 3:2.

Muži se představili před 75 diváky proti Řepištím, které budou za týden v neděli viděni v televizním utkání s Doubravou na ČTsport. Hosté se ujali vedení v 34. minutě, za čtyři minuty přišlo vyrovnání zásluhou Radka Papřoka, ale za další čtyři minuty hosté opět vedli. Nám se podařilo vyrovnat až sedm minut před koncem zápasu, když zařízení trefil Tomáš Damek. Body si soupeři spravedlivě rozdělili – 2:2.