ŽÁCI: Chechča-Sedliště/Lučina 14:2 (9:0) – DOROST: Chechča-Kopřivnice 1:2 (0:2) – MUŽI: Chechča-Václavovice 2:1 (1:0)

sobota 16.9.2017

Žáci si v sobotu připsali vítězství i na domácí půdě, kdy s přehledem porazili sloučený celek Sedliště/Lučina 14:2 po poločase 9:0. Osm branek v utkání vstřelil Tomáš Machander.

V následujícím zápase dorostenci poprvé v sezóně ochutnali příchuť porážky. V průběhu nedobře zahrané první půle se hosté dostali do dvoubrankového vedení. V poločase druhém přišlo z naší strany herní zlepšení a po deseti minutách i snížení stavu z kopačky Honzy Mitrengy, ale i přes závěrečný tlak se nepodařilo klukům vyrovnat. Body si tedy za vítězství odvezli dorostenci z bývalého města automobilů.

Poslední zápas sobotního, zamračeného dne odehráli naši muži proti nováčkovi z Václavovic. Ve vyrovnaném utkání jsme se ujali na konci poločasu vedení, kdy po přihrávce Michala Dobiáše skóroval dorostenec Honza Mitrenga, který se mimochodem trefil i v předzápase dorostu. Hostům se podařilo deset minut před koncem vyrovnat, ale v nastaveném čase rozhodčí pískl jasnou a asi z pohledu hostů i zbytečnou penaltu ke které se postavil Karel Gebel a s přehledem gólmana Václavek překonal.

Fotografie ze všech tří zápasů v sekci fotogalerie