ŽÁCI – HODNOCENÍ PODZIMU 2018

Hodnoceni žáků za podzim 2018

Provedené hodnocení vychází z docházky na trénink, práce na svém zdokonalení, přístupu k plnění a nacvičování techniky a taktiky.

 1. Cieslar Matěj – 170 bodů
 2. Bulawa Aleš – 155 bodů
 3. Kovář Martin – 145 bodů
 4. Machandr Tomáš – 145 bodů
 5. Nytra Samuel Jan – 145 bodů
 6. Kovář Petr – 140 bodů
 7. Chylek Andezej – 135 bodů
 8. Pytlík Vojtěch – 130 bodů
 9. Sabela Jan – 130 bodů
 10. Rusz Kryštof – 120 bodů
 11. Guziur Adam – 110 bodů
 12. Musiol Filip – 105 bodů
 13. Trněný Jindřich – 105 bodů
 14. Rusnák Filip – 100 bodů
 15. Pastuszek Adrian – 95 bodů
 16. Molin Filip – 75 bodů /do přípravy se zapojil v říjnu
 17. Firla Jakub – 60 bodů
 18. Trněný Svatopluk – nehodnocen dlouhodobá nemoc
 19. Severnyak Gabriel – nehodnocen nezapojil se do přípravy
 20. Gorecký Pavel – nehodnocen zapojí se až do zimní přípravy
 21. Rusznak Radek – nehodnocen zapojí se až do zimní přípravy
 22. Musálek Šimon – nehodnocen zapojil se ke konci podzimní části

Nejlepší zlepšení v podzimní části Matěj Cieslar, Petr Kovář, Kryštof Rusz, Jan Sabela Martin Kovář.

Hodnocení žáku dle odehraných mistrovských utkání

Provedené hodnocení vychází z účasti na mistrovských utkání ,plnění úkolů a taktiky trenéra,osobního přístupu zapojení se do mistrovského utkání

 1. Kovář Martin – 20.bodů
  Sabela Jan – 20.bodů

2. Chýlek Andrzej – 18.bodů
Kovář Petr – 18.bodů
Machander Tomáš – 18.bodů

3. Nytra Samuel Jan – 17.bodů
Bulava Aleš – 17.bodů

4. Pytlík Vojtěch – 16.bodů

5. Cieslar Matěj – 14.bodů
Trněný Jindřich – 14.bodů
Rusz Kryštof – 14.bodů

6. Musiol Filip – 12.bodů
Pastuszek Adrian – 12.bodů

7. Guziur Adam – 10.bodu

8. Molin Filip – 9.bodů

9. Rusnák Filip – 8.bodů

10.Firla Jakub – 7.bodu
Musálek Šimon -7.bodů

Trněný Svatopluk, Severnyak Gabriel, Gorecký Pavel a Rusznak Radek nehodnocení, zapojí se do zimní přípravy.

Hodnocení jednotlivých utkání

Hrádek – Tošanovice 2 – 11 /1-3/

Branky: 5 x Machander Tomáš, 4 x Sabela Jan, po jedné – Chýlek Andrzej, Kovář Martin.

Jednalo se o první utkání našich hráčů hrané na celé hřiště, ale bylo vidět od prvních minut zápasu, že jim to nedělá žádný problém a do soupeře se pustili se všech sil a jednoznačně dominovali po celé utkání a zaslouženě zvítězili.

 

Tošanovice – Mosty 7 – 0 /2 – 0/

Branky: 2 x Sabela Jan, po jedné – Trněný Jindřich, Pytlík Vojtěch, Bulava Aleš, Machander Tomáš, Kovář Martin.

Hrálo se první utkání podzimní části na domácím hřišti, bylo vidět, že hráči se chtějí předvést a do utkání vstoupili velice odvážně a zatlačili soupeře na jejích polovinu, kde však naráželi na velmi dobře připravenou soupeřovou obranu a z počátku si nevěděli rady tuto obrany překonat. Po poločase se odvážněji pouštěli do soupeře a svou kombinační hrou soupeře přehráli a zaslouženě zvítězili. Nedostatky: zbytečné dlouhé vedení míče /sólování /, přihrávky na paty velice špatná hra hráčů bez míče.

 

Tošanovice – Vendryně 2 – 3 /1-2/

Branky: Kovář Martin a Musiol Filip

Tentokrát naši hráči přivítali na domácím hřišti lídra tabulky TJ Vendryně, která se prezentuje velice dobrou ofenzivní hrou a zabezpečenou obranou. Do utkání jsme vstoupili s velkým respektem a přenechali jsme hostům, aby tvořili hru a to nebyla správná taktika a proto jsme hned v úvodu inkasovali, ke konci poločasu jsme hru však vyrovnali a stačili jsme výsledek korigovat. Do druhého poločasu jsme neplnili domluvenou taktiku a hned v úvodu jsme inkasovali potřetí avšak ani toto nás nepoložilo a v zápětí jsme snížili na rozdíl jednoho gólu a soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu, avšak nepřesná střelba nám nedovolila utkání srovnat. V posledních minutách utkaní jsme kopali trestný kop ze  vzdálenosti 2O metrů od branky, Přímý volný byl proveden excelentně a vyrovnali jsme stav na 3-3 , jenže do hry vstoupil hlavní rozhodčí a nesmyslně branku neuznal pro údajné postavení mimo hru domácího hráče /TOTALNI NESMYSL !!!!! a tak jsme nešťastně ztratili tři body v soutěží. Nedostatky: Zbytečný velký respekt ze soupeře, nepřesná střelba, zbytečné vedení míče.

 

Návsí – Tošanovice 3 – 2 /2-1/

Branky: 2 x Jindřich Trněný

Naši hráči nastoupili poprvé hrát v Návsi na umělé trávě nedovedli se s tímto povrchem vyrovnat a vůbec jím nevycházela kombinační hra, přihrávky a po celé utkání se nedostali do zápasu a tak s průměrným mužstvem zaslouženě prohráli, velice zbytečná ztráta bodu v soutěží, tahle ztráta nás muže mrzet.

 

Vendryně – Tošanovice 1 – 3 / 1-1/

Branky: 2 x Martin Kovář, Jan Sabela

Tentokrát naši hráči přijeli do Vendryně s větším odhodláním a natěšení vrátit porážku z domácího utkání od začátku to byl boj od šestnáctky po šestnáctku. Střel na branku bylo poskromnu. Domácí hráči však v 18 minutě utkání vstřelili první branku a začali bránit výsledek, což byla voda na náš mlýn a zatlačili jsme soupeře na jejích polovinu a vypracovali jsme si nějaké šance, které jsme neproměňovali až na poslední minutu prvního poločasu a tak jsme srovnali stav na 1-1. Do druhého poločasu jsme nastoupili ještě víc odhodlání vyhrát toto utkání a přerušit domácímu mužstvu 54 utkání bez porážky. Toto se nám podařilo a zaslouženě jsme zvítězili. Všichni hráči v tomto utkání podali velice služný výkon, pozitivu bylo, že hráli kolektivně s velkým nasazením. Byli to z naší strany nejlepší odehrané utkání podzimní části soutěže

 

Oldřichovice – Tošanovice   0  –  8  /0 – 5/

Branky 3 x Martin Kováč, 2 x Andrzej Chýlek, 2 x Filip Molin, Jan Sabela

Toto utkání bylo jednoznačnou záležitosti našeho mužstva. Od začátku utkání jsme tvořili hru a domácímu mužstvu jsme nadali žádnou šanci na zisk bodů. Byl to dobrý výkon celého mužstva, ze kterého však vyčnívali někteří hráči Martin Kovář, Andrzej Chýlek, Jan Sabela, Tomáš Machander. Pozitiva utkání – hra v osobních soubojích /1-1/, řádné zpracování míče a konečně zlepšená střela na branku. Nedostatky: špatné a neúčinné přenesení hry, slabé zapojení krajních obránců do ofenzivního pojetí hry.

 

Tošanovice – Milíkov 14 – 0 / 7-0/

Branky: 4 x Andrzej Chýlek, 3 x Jan Sabela, 3 x Martin Kovář, 2 x Tomáš Machander, Jindřich Trněný, Vojtěch Pytlík

Domácí hráči přivítali na svém hřišti Oslabené mužstvo z Milíkova na které nastoupilo několik hráči z přípravky, proto toto utkání bylo hráno pouze na jednu branku a domácí hráči měli možnost zapojit do utkání všechny hráče z lavičky které tak často nenastupují do utkání. Toto utkání tedy bylo jednoznačnou záležitosti domácího mužstva, které se však nevyvarovalo v určitých fázích utkání několika chyb a nepřesné hře. Nedostatky: zbytečné vodění míče /sólovaní/, žádna střela z větší vzdálenosti /16 m a víc /, špatná hra záložní řady, neumění přenesení hry a opět se ukázalo, že naší hráči neumí využit tutovky, v tomto utkaní jích nevyužilo celkem 21 tutovek což se nám některé utkaní nemusí vyplatit. Tuto činnost musíme a to všech hráčů.

 

Tošanovice – Oldřichovice 3 – 0 /1-0/

Branky: Martin Kovář, Adrian Pastuszek, Filip Molin

V tomto utkání jsme předvedli svůj nejhorší výkon podzimu, přestože jsme v tomto utkání zvítězili nedovedli jsme se vypořádat s nátlakovou a nadšenou hrou soupeře. Hráči v tomto utkání podcenili soupeře, mysleli si že jej porazíme kdykoliv, ale takto nebylo. Při zakončení akce jsme si zbytečně dávali přednost, nedobíhali jsme odražené míče, prohrávali jsme skoro všechny osobní souboje, velice nepřesné přihrávka, ofenzivní hra jenom po jedné straně nedokázali jsme přenést hru a největší zlo nedokázali jsme využit tutovek které nám umožnil soupeř opět 18 zahozených tutovek.

 

Utkáni Milíkov – Tošanovice nebylo odehráno pro nezpůsobilý terén, podmáčené hřiště. Utkání bylo odloženo do jarní části soutěže.

 

Naši střelci:

Martin Kovář – 12

Jan Sabela – 11

Tomáš Machander – 8

Andrzej Chýlek – 7

Jindřich Trněný – 4

Filip Molin – 3

Vojtěch Pytlík – 2

Aleš Bulava , Filip Musiol, Adrian Pastušek po 1 brance

Pokud mám hodnotit celou podzimní část, tak musím uznat, že všichni hráči se velice dobře adaptovali na hru přes celé hřiště, předváděli velice dobré výkony. Některé utkání zvládli velice dobře dá se říci nadstandardně, ale byly utkání kde bylo mnoho chyb a jen díky soupeři které naše chyby nepotrestal tak jsme v tabulce tam kde jsme. Máme solidní postavení k tomu abychom soutěž zvládli na výbornou. Máme výborného brankáře, solidní obranu, solidní útok, proto musíme zapracovat na záložní řadě, z plynulého přechodu z obranné činnosti do útočné činnosti a hlavně zdokonalit proměňovaní tutových šanci.

Známka pro podzimní část: 2

Zahájení zimní přípravy v hale Komorní Lhotka 5.1.2019 9.30 hod

Účast všech nutná!!!

KAREL KNIEZEK
trenér žáků TJ Tošanovice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *