ŽÁCI: Palkovice-Chechča 4:5 (3:3) – DOROST: Brušperk-Chechča 4:4 (3:1) – MUŽI: Věřňovice-Chechča 6:1 (3:0)

sobota 21.10.2017

Naše nejmladší naděje zakončili podzimní část sezóny vítězstvím, když porazily celek Sokolu Palkovice na jeho hřišti těsně 4:5.
Už v osmé minutě jsme vedli 0:2, ale domácím se podařilo do poločasu skóre srovnat na 3:3.
Na začátku druhé půle se nám opět podařilo dvakrát skóroval, ale tentokrát už domácí dokázali jen snížit na rozdíl jediné branky a tak jsme si tři body odvezli na Chechlůvku.
Žákům pod vedení trenéra Karla Kniezka bychom chtěli poděkovat za vcelku úspěšný podzim a popřát jim úspěšné pokračování v jarní části sezony…a poděkovat se sluší i rodičům za podporu  našich nejmladších fotbalistů.

neděle 22.10.2017

Dorostenci jeli obhájit první pozici v tabulce krajské soutěže do Brušperka, který ještě na podzim neokusil příchuť porážky.
I když jsme se ujali vedení hned v šesté minutě zápasu, když se trefil Danek Ryba, tak jsme o poločasové přestávce již prohrávali 3:1.
V půli druhé jsme domácí vedení jen dotahovali (50. Lisník – 3:2, 63. Mitrenga – 4:3), aby se tři minuty před konce podařilo Sašovi Kohutovi vyrovnat na konečných 4:4 a tím jsme si udrželi v tabulce čtyřbodový náskok před domácími.
V příštím zápase hostí naši dorostenci celek Bystřice nad Olší, který má na svém kontě jen jednu porážku, stejně jako náš celek. Proto přijďme naše hochy podpořit, aby si vedení v tabulce zachovali i přes zimní přestávku.

Muži zavítali na nejsevernější hřiště v soutěži do Věřňovic.
V zápase, hraném za stálého deště, nastoupil náš celek před 70 diváky v hodně kombinované sestavě se třemi dorostenci v poli a dvěma na lavičce, kteří měli v nohách dopolední – těžký zápas v Brušperku. V minutě devatenácté už se čtyřmi dorostenci v poli, když se zranil Tomáš Světlík (kotník).
Zápas byl plně v režii domácích. U našeho celku lze vyzdvihnout jen výkon gólmana Vladka Pielesze a akci v poslední minutě zápasu, kdy míč po ose Saša Kuhut – Kuba Lisník dostal do branky „Jarda“ Dobiáš, aby upravil vysoké skóre na konečných 6:1 pro domácí.