Ze Závady si Chechča přivezla bod

neděle 19.8.2018

Nedělní utkání v Petrovické části Závada s  rezervou Lokomotivy přineslo plno zvratů.
V prvním poločase se domácí už po 11. minutách ujali vedení. Naši borci mohli vyrovnat z nařízené penalty za ruku v pokutovém území, ale Mates Šimečeček pálil nad břevno petrovické branky. Vyrovnat se podařilo až pět minut před poločasovou přestávkou, kdy po několika dorážkách ta poslední skončila v síti zásluhou Kovyho.
Po deseti minutách poločasu druhého domácí opět zahráli ve vápně rukou a tentokrát nabídnutou penaltu dokázal proměnit Denis Judita. V dalším průběhu poločasu vynikali gólmani, především ten Tošanovický, kdy dokázal po hrubkách obrany dvakrát vytěsnit samostatný únik. Utkání se přiostřovalo a na straně hostů se i začalo žlutit. Tato hra vyhovovala domácím, kdy se jim, po chybě naší obrany, podařilo skóre zápasu srovnat. Ke konci zápasu se domácí dožadovali penalty za faul v pokutovém území, ale rozhodčí byl jiného názoru.
Utkání nakonec skončilo, z hlediska výkonu obou mužstev, zaslouženou remízou, kdy bylo vidět, že na obou stranách, i z důvodu vysokých teplot, docházely hráčům síly.

V příštím kole přivítáme v neděli !!! od 17 hodin celek Deposu Horní Suchá, který je v tabulce těsně před námi (třetí), ale s plným počtem bodů, kdy dokázali nejprve vyhrát na hřišti Interu Petrovice (2:3) a poté doma porazit družstvo z Nýtku 2:0. Proto očekáváme kvalitního soupeře a budeme doufat, že se sejdeme v plné síle a i s přispěním trochu štěstíčka a za podpory našich věrných fanoušků zůstanou body na Chechlůvce.

V sobotu přijďte do sportovního areálu na Chechči ochutnat gulášek, nejen ten z dílny šéfkuchařů zastupujících Tělovýchovnou jednotu (Zbyňa + předseda), kdy proběhne v rámci akce „Zakončení léta“ soutěž týmů v této disciplíně a vše zapít kvalitním pivečkem, nebo čepovanou malinovkou, které vám rádi naservírují zástupci našich fotbalistů za barem (u okýnka) naší klubovny. A v neposlední řadě se přijďte pobavit jak s dětmi, pro které je v odpoledních hodinách připraveno spoustu zábavy, tak večer s živou muzikou i ochutnat něco z bohatého občerstvení, které zajistí ostatní spolky obce Dolní Tošanovice. Vstupné je samozřejmě zdarma!