ZIMNÍ PŘÍPRAVA ZAČNE UŽ V LEDNU !

Muži Tošanovické Chechči zahájí přípravu na jarní část krajské soutěže 1. B třídy v úterý 8. 1. 2019 od 17:30 hodin v tělocvičně Střední školy řemesel (u bazénu) ve Frýdku Místku. Následně budou tréninky probíhat v této tělocvičně každé úterý (17:30) a po ní bude k dispozici bazén.

Ve čtvrtky budou tréninky na umělce u Hájenky v Horních Tošanovicích – Poloniny, popř. na hřišti na Chechči…trenéry bude upřesněno, včetně časů.

Muži odehrají v lednu a březnu tři přípravné utkání, všechny na umělé trávě Městského fotbalového klubu Frýdek Místek. V prvním zápase roku 2019 nás prověří celek z okresního přeboru FK STAŘÍČ. Utkání se uskuteční v neděli 27. ledna od 10 hodin. Druhé utkání se bude konat až po návratu ze soustředění v sobotu 9. března od 17 hodin s celkem hrajícím taktéž jako my 1. B třídu, ale skupinu B – TJ SOKOL FRYČOVICE. Ve třetím zápase ověříme naše schopnosti před zahájením sezóny proti družstvu hrajícímu okres – SK NOŠOVICE–LHOTY v neděli 17. 3. od 16 hodin.

Od 27. února do 3. března nás čeká soustředění v zakarpatském Užhorodě. Stejně jako loni naše borce čeká kvalitní zázemí sportovního komplexu Zinedine a v jednání je i přátelský zápas s místními fotbalisty. Soustředění se zúčastní nejen fotbalisté v zimní přípravě, ale autobus bude doplněn i o členy vedení klubu, ale také o fanoušky naší Chechči, pro které budou připraveny zajímavé výlety po ukrajinském Zakarpatí.

V sobotu 23. března už nás bude čekat první mistrovské utkání a to hned derby zápas v sousedním Hnojníku, který bývá zajímavým nejen děním na zeleném pažitu, ale v minulosti se několikrát dohrával i u zeleného stolu na svazu. Chechča figuruje po podzimní části na třetím místě s jednobodovou ztrátou na první Horní Suchou a my si budeme přát, aby se podzimní forma přehoupla i do jarních zápasů a muži naší Chechči se umístili na předních místech tabulky 1. B třídy skupiny C.

Naši žáci zahájí přípravu taky v lednu, ladit formu budou každou sobotu dopoledne v tělocvičně v Komorní Lhotce. Naše mladé naděje mají soutěž taky výborně rozehranou a bylo by krásné je vidět po odehrání všech zápasů sezóny na příčce nejvyšší, kluci na to letos pod vedením kvalitního trenéra Karla Kniezka mají…