ZIMNÍ PŘÍPRAVA ZAČNE UŽ V LEDNU !

Muži Tošanovické Chechči zahájí přípravu na jarní část krajské soutěže 1. B třídy v úterý 8. 1. 2019 od 17:30 hodin v tělocvičně Střední školy řemesel (u bazénu) ve Frýdku Místku. Následně budou tréninky probíhat v této tělocvičně každé úterý (17:30) a po ní bude k dispozici bazén.

Ve čtvrtky budou tréninky na umělce u Hájenky v Horních Tošanovicích – Poloniny, popř. na hřišti na Chechči…trenéry bude upřesněno, včetně časů.

Muži odehrají v lednu a březnu tři přípravné utkání, všechny na umělé trávě Městského fotbalového klubu Frýdek Místek. V prvním zápase roku 2019 nás prověří celek z okresního přeboru FK STAŘÍČ. Utkání se uskuteční v neděli 27. ledna od 10 hodin. Druhé utkání se bude konat až po návratu ze soustředění v sobotu 9. března od 17 hodin s celkem hrajícím taktéž jako my 1. B třídu, ale skupinu B – TJ SOKOL FRYČOVICE. Ve třetím zápase ověříme naše schopnosti před zahájením sezóny proti družstvu hrajícímu okres – SK NOŠOVICE–LHOTY v neděli 17. 3. od 16 hodin.

Od 27. února do 3. března nás čeká soustředění v zakarpatském Užhorodě. Stejně jako loni naše borce čeká kvalitní zázemí sportovního komplexu Zinedine a v jednání je i přátelský zápas s místními fotbalisty. Soustředění se zúčastní nejen fotbalisté v zimní přípravě, ale autobus bude doplněn i o členy vedení klubu, ale také o fanoušky naší Chechči, pro které budou připraveny zajímavé výlety po ukrajinském Zakarpatí.

V sobotu 23. března už nás bude čekat první mistrovské utkání a to hned derby zápas v sousedním Hnojníku, který bývá zajímavým nejen děním na zeleném pažitu, ale v minulosti se několikrát dohrával i u zeleného stolu na svazu. Chechča figuruje po podzimní části na třetím místě s jednobodovou ztrátou na první Horní Suchou a my si budeme přát, aby se podzimní forma přehoupla i do jarních zápasů a muži naší Chechči se umístili na předních místech tabulky 1. B třídy skupiny C.

Naši žáci zahájí přípravu taky v lednu, ladit formu budou každou sobotu dopoledne v tělocvičně v Komorní Lhotce. Naše mladé naděje mají soutěž taky výborně rozehranou a bylo by krásné je vidět po odehrání všech zápasů sezóny na příčce nejvyšší, kluci na to letos pod vedením kvalitního trenéra Karla Kniezka mají…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *