Zpod Javorového se sedmigólovým debaklem…!!!

sobota 13.10.2018

Naši hráči si přivezli od Tělocvičného klubu zpod Javorového sedmigólový debakl.
Fotbalisté Oldřichovic na své obrovské hrací ploše přehráli naše sportovce na všech frontách a vyhráli zaslouženě 7:1.
Tošanovičtí drželi bezbrankový stav jen třicet minut, aby ještě do poločasu stihli pětkrát inkasovat. O jedinou branku Chechči se ve druhé půli postaral Jarda Dobiáš.
Komentář na webu domácích přesně vystihuje obrázek zápasu:
„Naši kluci předvedli opět kvalitní výkon, který tentokrát okořenili pěknými brankami. Kdyby ve druhém poločase nezvolnili tempo, mohl soupeř odjíždět s dvouciferným přídělem. Je pravda, že výkon hráčů Tošanovic neodpovídal jejich umístění v tabulce. Byl to nejslabší soupeř , na kterého jsme zatím v podzimní části narazili.“

Doufáme, že tento výsledek naše hráče nezlomí a naopak je nakopne k lepším výkonům a na konci podzimní části si ještě nějaké body do tabulky připíšeme.
Již tuto sobotu nás čeká na domácím kolbišti od 14 hodin zápas s celkem Interu Petrovice.